Dřevo je voňavý, krásný materiál. 
Proto s ním rádi pracujeme.

Výrobě dřevěných podlah se věnujeme už od roku 2003 a práce se dřevem nás za tu dobu rozhodně neomrzela, naopak. Dřevo dýchá, krásně voní a dodává úžasnou atmosféru jakémukoliv interiéru. Není proto divu, že nás výroba podlah stále baví a nabíjí energií.

Díky letitým zkušenostem vám nejen poradíme s výběrem vhodného typu dřeva pro váš interiér a podlahu vyrobíme, ale také ji precizně položíme tak, aby nevrzala a nepohnula se v budoucnu ani o milimetr. Aby se vám po ní příjemně chodilo a užívali jste si domácké teplo, které z dřevěných podlah sálá.

A pokud si chcete podlahu položit sami, detailně vám popíšeme, jak na to. Podívejte se na naše videonávody. Vysvětlíme vám i tojak o dřevo co nejlépe pečovat tak, aby podlaha zůstala krásná po celá desetiletí. Dřevo sice vyžaduje vaši péči, ale odmění se vám krásným, elegantním vzhledem a přírodní atmosférou interiéru.

NAŠE PODLAHY JSOU KVALITNÍ A CENOVĚ DOSTUPNÉ

Vyrábíme poctivé, dřevěné podlahy, které jen tak něco neporazí. Jak je tedy možné, že jsou tak levné? Odpověď je jednoduchá – protože si všechno děláme sami a víme moc dobře, jak na to. Máme k dispozici vlastní pilu a samozřejmě také sklady – neplatíte u nás za náklady navíc. Místo, abychom utráceli za předražený showroom v Brně, raději se postaráme, aby pro vás kvalitní dřevěné podlahy byly dostupnější. Dřevo je naší láskou a z podlah je to poznat.

Kvalitní podlaha leží na kvalitním podkladu

Naše podlahy nejen skvěle vypadají a lahodí každému vašemu kroku, ale také jsou extrémně trvanlivé. Zakládáme si na kvalitě materiálu každého komponentu, od parket až po podklad.

Proto spolupracujeme s výrobcem BETONKOMPLET, který se specializuje na betonové podlahy, používá kvalitní betonové směsi, tak aby podlahy byly rovné a pevné, připravené na položení svrchní podlahové krytiny co nejdříve.

Se kterými dalšími značkami spolupracujeme?

Na skladě máme i podlahy značky Magnum Parket, spolupracujeme také se značkou Bauewerk, se švýcarským výrobcem kvalitních designových podlah, firmou Boen a belgickou firmou Unilin.

JAKOU PODLAHU VYBRAT?

Rádce s výběrem podlahy

Náš rádce s vámi projde všechen sortiment, abyste našli podlahu, která do vašeho interiéru perfektně zapadne. A na samotnou pokládku jsme pro vás připravili videonávody, ať víte, co vás čeká.

1

Dřevěný podklad

(masívní desky, dřevotřískové desky, OSB
desky nebo staré parkety)

Na cementovém základě

(beton nebo anhydrit)


2
    
  
3