Dřevěné podlahy vyrobené ze tří vrstev masivu

Krásně se po nich chodí a vydrží

Na dřevěných podlahách od nás můžete klidně dupat či tančit, protože je jen tak něco nepoškodí. Vyrábíme je ze tří vrstev masivního dřeva, které zaručují skvělé vlastnosti a dlouhou živostnost, ale také nižší cenu.

Nášlapná vrstva musí být tvrdá

Vrchní vrstvu podlahy tvoříme z tvrdého dřeva, z dubu, buku, ořechu…Záleží na tom, jaké dřevo si vyberete. Další vrstvy už nejsou konstrukční a tak nemusí být z tvrdého dřeva. Na jejich výrobu používáme zejména smrkové dřevo, díky čemuž si můžeme dovolit prodávat podlahy za skvělé ceny bez toho, aniž bychom dělali ústupky kvalitě.

Jak se liší od masivních dřevěných podlah?

Masivní dřevné podlahy jsou z jedné vrstvy dřeva, tedy tvrdého, nejčastěji dubového dřeva. Aby jednotlivá prkna něco vydržela, podlaha musí mít patřičnou tloušťku, čemuž odpovídá i vysoká cena. Někteří výrobci snižují náklady ztenčením prkna, ale touto cestou my jít nechceme. Volíme proto kvalitu – třívrstvou dřevěnou podlahu.

Třívrstvé dřevěné podlahy mají celou řadu výhod

Kvalitní dřevěné podlahy přežijí úplně všechno. Pokud vám údržba není cizí, podlahu pravidelně lakujete či olejujete, tak se vám odvděčí tím, že bude neustále vypadat jako nová. V případě, že se poškrábe či poničí, ji jednoduše necháte přebrousit a po nalakování vypadá opět jako čerstvě položená.

Podívejte se na nejoblíbenější typy našich podlah
Každému interiéru dodají punc jedinečnosti

Síla, pevnost a sukovitá mozaika dělají z dubu to nejoblíbenější dřevo

Naše nejsvětlejší dřevo dodá vašemu interiéru eleganci a severskou krásu

Nejluxusnější dřevo, pro ty největší fajnšmekry, to je ořech

JAKOU PODLAHU VYBRAT?

Rádce s výběrem podlahy

Náš rádce s vámi projde všechen sortiment, abyste našli podlahu, která do vašeho interiéru perfektně zapadne. A na samotnou pokládku jsme pro vás připravili videonávody, ať víte, co vás čeká.

1

Dřevěný podklad

(masívní desky, dřevotřískové desky, OSB
desky nebo staré parkety)

Na cementovém základě

(beton nebo anhydrit)


2
    
  
3