Josef Řezníček

Můj sen byl stát se bankéřem, ale dřevo zvítězilo

Dřevo je mým koníčkem i prací již 14 let, ale dostal jsem se k němu čirou náhodou. Vystudoval jsem zemědělství a potravinářství, ale protože mě lákalo stát se bankéřem, přibral jsem si obor ekonomika a pojišťovnictví.

Ve sféře bankovnictví jsem se ale příliš neohřál, práce, kterou jsem si vysnil, pro mě nebyla, a když můj otec koupil v Tišnově starou pilu, začal jsem pracovat s ním.

A dodnes jsem za své rozhodnutí vděčný. Krátce potom, co jsem začal s otcem spolupracovat, mě práce se dřevem natolik pohltila, že jsem zakoupil areál pily v Borači a začal se své lásce k přírodě věnovat na sto procent.

Dřevo dodává životu ten pravý šmrnc

Dnes se svým týmem věnuji výrobě dřevěných podlah, ale také dalších výrobků a dřevěného nábytku jak do interiérů, tak exteriérů a na práci se dřevem jsem si doslova vytvořil závislost.

Dřevo má totiž krásnou vůni, je živé, pracuje a proměňuje budovy v útulné domovy.

Josef Řezníček

Česká podlaha

Josef Řezníček

Práci s dřevem se věnuji už 14 let a dostal jsem se k ní, jak se říká, „jak slepej k houslím“. Na vysoké škole jsem studoval zemědělství a potravinářství, ale protože jsem toužil stát se bankéřem, vystudoval jsem také ekonomiku a pojišťovnictví.

POUŽIJTE NAŠEHO RÁDCE

Vážení zákazníci,

29. a 30. září bude naše prodejna zavřená.

Přejeme Vám pohodový podzimní čas a těšíme se na vaši návštěvu v dalších dnech.

tým Tišnovské dřevovýroby

Rádce s výběrem podlahy

Náš rádce s vámi projde všechen sortiment, abyste našli podlahu, která do vašeho interiéru perfektně zapadne. A na samotnou pokládku jsme pro vás připravili videonávody, ať víte, co vás čeká.

1

Dřevěný podklad

(masívní desky, dřevotřískové desky, OSB
desky nebo staré parkety)

Na cementovém základě

(beton nebo anhydrit)


2
    
  
3